Exkluzivní židle z týkového dřeva DIVERO

D40768

skladem

26 ks

Divero zahradní židle z masivního, opracovaného týkového dřeva na zahradu, zimní zahradu, terasu, k bazénu nebo balkon, pro volnočasové aktivity a welnes, k relaxaci v masivním venkovském stylu s loketními opěrkami. Tato působivá, rustikální a pohodlná zahradní židle je velmi vhodná k uvolnění a k načerpání nových sil. Židle s loketními...

Více info

2 757 Kč s DPH

Divero zahradní židle z masivního, opracovaného týkového dřeva na zahradu, zimní zahradu, terasu, k bazénu nebo balkon, pro volnočasové aktivity a welnes, k relaxaci v masivním venkovském stylu s loketními opěrkami. Tato působivá, rustikální a pohodlná zahradní židle je velmi vhodná k uvolnění a k načerpání nových sil. Židle s loketními opěrkami je vysoce odolná vlivům počasí a tím ideální k použití jak ve vnitřních tak i vnějších prostorách. 

Týkové dřevo je robustní a počasí odolný druh tropického dřeva, který je díky svým vlastnostem velmi vhodný k použití pro vnější prostory. 

Dřevěný nábytek, jako přírodní produkt má zvláštní šarm, je symbolem přirozenosti, pohodlí, odolnosti a nadčasové elegance. Týkové dřevo se vyznačuje odolností proti vlivům počasí a tím je velice vhodné k použití pro venkovní použití. K udržení teplého odstínu dřeva ošetřujte dřevo týkovým olejem. Neošetřené týkové dřevo po určité době obdrží známou stříbrnošedou patinu.

Pozor! Dřevo je živý materiál, drobné prasklinky a pozvolné změny barvy jsou normálními vlastnostmi tvrdého dřeva. Naše výrobky jsou vyrobeny ze dřeva z kontrolovaných pěsteb dřevin.


Technické údaje:

  • rozměry: výška/hloubka/šířka: cca 91 x 62 x 60 cm
  • Plocha sedadla: cca 50 x 50 cm
  • druh dřeva: týkové dřevo ošetřené
  • max. nosnost: 110 kg

 

Obsah balení:

  • 1 x zahradní židle z ošetřeného týkového dřeva
  • rozměry balení: délka/výška/šířka (v rozloženém stavu): 95 x 63 x 16 cm
  • židle je dodávána v rozloženém stavu
Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 702 802 858

Odeslat dotaz

Zákazníci také zakoupili

Ostatní zákazníci také koupili tyto produkty