forma na led – 4 ledové koule XXL

G56854

skladem

12 ks

forma na led – ledové koule XXL vyrobená ze silikonu

Pro téměř nadrozměrné ledové kuličky s průměrem téměř 5 cm!

Všichni milují kostky ledu! Pro všechny k zapamatování: Každý miluje kostky ledu! A protože je tak krásná, neexistuje NIKDO, kdo nemá rád kostky ledu! Co by mohlo být lepší? No, kromě formy, je to ta velikost, která...

Více info

143 Kč s DPH

forma na led – ledové koule XXL vyrobená ze silikonu

Pro téměř nadrozměrné ledové kuličky s průměrem téměř 5 cm!

Všichni milují kostky ledu! Pro všechny k zapamatování: Každý miluje kostky ledu! A protože je tak krásná, neexistuje NIKDO, kdo nemá rád kostky ledu! Co by mohlo být lepší? No, kromě formy, je to ta velikost, která vám přichází na mysli. Et voila: Japonci, mnoho znalcům je toto známé, jsou nejen labužníci, ale i whisky fanatici. To je přesně důvod, proč byly vyvinuty zmrzlinové koule Ice Sphere: Chladí nápoje ve stylu a eleganci, aniž by zředily nápoj!

Je to kvůli objemu (= chladicí kapacita), maximální malý povrch (= kulatý tvar plus velká velikost). Výsledkem je dlouhé a rovnoměrné chlazení bez tání. Průměr téměř 50 mm bude také každého zaujme. Skutečná funkce Ice Balls XXL je vlastně: chladit nápoje. A to umí tak dobře, jako žádné kostky ledu před nimi. Stačí ji dát do formy na výrobu kostek ledu ze silikonu a vyndat ji jen o několik hodin později - stačí trochu zalít vodou a vyjmout z formy. IcePods lze použít k výrobě zmrzlinových koulí s kusy ovoce, listů máty, k výrobě vůní. Můžete např. do formy listy máty a poté nalít vodu nebo džus přes samostatný otvor podle potřeby. Tak si můžete nápoje různě ochutit podle vlastního vkusu.

  • detail výrobku:
  • geniální kostky ledu pro maximální chladicí výkon při minimálním tání
  • žádné ředění nápojů, díky sférickému tvaru a obrovské velikosti
  • Stylové do whisky, long nápoje nebo samozřejmě klasické coca- koly
  • silikonová forma pro potraviny je odolná a zajišťuje snadné vyjmutí ledu
  • na 4 ledové koule
  • velikost formy asi 130 x 130 x 52 mm
  • nádherně stohovatelná
Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 702 802 858

Odeslat dotaz

Zákazníci také zakoupili

Ostatní zákazníci také koupili tyto produkty