Obrazový rám Family na 6 fotek - bílý

G56876

skladem

Obrazový rám Family na 6 fotek - bílý

Vzpomínky láskyplně uložené v rodinném rámečku.
Stěny, na kterých visí obrázky, mají velmi zvláštní kouzlo a vytvářejí individuální dotek ve vašem domě. Nezáleží na tom, zda fotky zachycují rodinu, děti, přátelé nebo příbuzné, bez ohledu na to, zda se jedná o svatební fotografie nebo...

Více info

258 Kč s DPH

Obrazový rám Family na 6 fotek - bílý

Vzpomínky láskyplně uložené v rodinném rámečku.
Stěny, na kterých visí obrázky, mají velmi zvláštní kouzlo a vytvářejí individuální dotek ve vašem domě. Nezáleží na tom, zda fotky zachycují rodinu, děti, přátelé nebo příbuzné, bez ohledu na to, zda se jedná o svatební fotografie nebo nejkrásnější obrázky z dovolené. Umístěte svůj individuální rám na zeď a vizuálně si každý den vychutnejte své vzpomínky, které nyní můžete nejen přenášet ve svém srdci, ale i prezentovat svým hostům a přátelům.

Určitě máte také doma oblíbené obrázky, které si zaslouží krásný vlastní prostor. Možná jste ještě nenašli vhodný rámeček pro vaše fotky. Hledání je u konce. S rámečkem pro rodinné snímky máte dokonalý rám, který vám připomene vaše nejkrásnější okamžiky. I když věk digitalizace mezitím dobyl všechny oblasti života, stále neexistuje žádná skutečná alternativa k dobrému starému obrazovému rámu, ve kterém mohou být vzpomínky láskyplně a viditelně prezentovány. Některé věci by neměly být digitalizovány, ale dokonale představeny s výjimečným rámem, který vyhovuje vašim potřebám.

Detail produktu:

  • moderní rám obrazu z plastu pro dlouhou životnost
  • ochrana proti prachu pro vaše fotografie - sklo
  • koláž s rámečkem obrázků v bílé barvě
  • individuální označení "rodina" - ideální pro obývací pokoj
  • prostor pro 6 fotografií o velikosti 10 x 15 cm
  • včetně zavěšení a snadné instalace
  • s velmi dekorativní velikostí 50 x 33cm

Obsah balení:

  • 1 x obrazový rám 
Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 702 802 858

Odeslat dotaz

Zákazníci také zakoupili

Ostatní zákazníci také koupili tyto produkty