Hliníkový sklopný přenosný stůl - 120x60cm

G56850

skladem

Hliníkový kempinkový stůl 120 x 60 cm
Skládací hliníkový kempinkový stůl - s děleným povrchem

Zahradní stůl musí být jedno: nekomplikovaný. To znamená, že snadno splňuje všechny funkce. Skládací hliníkový stůl je hybrid mezi stoly, protože je lehký, je postaven v několika jednoduchých krocích, hodí se pro přepravu, dá se snadno...

Více info

804 Kč s DPH

Hliníkový kempinkový stůl 120 x 60 cm
Skládací hliníkový kempinkový stůl - s děleným povrchem

Zahradní stůl musí být jedno: nekomplikovaný. To znamená, že snadno splňuje všechny funkce. Skládací hliníkový stůl je hybrid mezi stoly, protože je lehký, je postaven v několika jednoduchých krocích, hodí se pro přepravu, dá se snadno setřít a s délkou 1,20 m a šířkou 60 cm se pohybuje velikostně ve střední třídě. K postavení se nejdříve roztáhne složená deska stolu a pak se postaví nohy stolu otevřením. Pomocí otočného knoflíku lze výškově nastavit kempový stůl a uzamknout v požadované výšce.

Univerzální, stabilní a extrémně flexibilní
Pracovní stůl o hmotnosti 4,7 kg je vděčným společníkem. Díky robustní MDF desce a dvojímu nastavení výšky se rychle vyčistí a přizpůsobí se svým "majitelům" z hlediska velikosti. Jako opravdový multifunkční stůl nesmí zabírat mnoho prostoru při skladování, protože stůl, který je potřebný okamžitě, byste měli mít vždy v blízkosti a ne jej nejdříve hledat ve sklepě. Dvojitý skládací stolek se vejde do každé komory nebo do skříně v hale - a čeká na další použití.

Detail produktu:

  • multifunkční stůl pro bleší trh, party, kempování 
  • hliníkový stůl je stabilní, lehký a výškově nastavitelný
  • lehký a odolný hliník s praktickou rukojetí
  • stůl je skládací a sklopný a ušetří tak velký prostor
  • rozměry 120 x 60 x 3 cm
  • hmotnost 4,7 kg
Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 702 802 858

Odeslat dotaz

Zákazníci také zakoupili

Ostatní zákazníci také koupili tyto produkty